Bērnu matracis Flora View larger

Bērnu matracis Flora

Pieejami dažādi izmēri


€ 41.90Apmaksas iespējas

Divpusīgs bērnu matracis ar "ziemas-vasaras" efektu.

Bērnu matracis Flora apvieno divu matraču īpašības – cieta un vidēji cieta. Dabīgais kokosa šķiedras pildījums vienā pusē palielina matrača cietību, bet jūras zāle matrača otrā pusē rada papildus elastību, ortopēdisko efektu un ērtības komfortam un atpūtai.Jūras zāle regulē un nodrošina mitruma un temperatūras balansu gulēšanas laikā, novērš elektrostatiskā lauka veidošanos, kas ietekmē pārkaršanu, pārmērīgu mitruma līmeni un diskomforta sajūtu.

Matrači tiek izgatavoti 7 dienu laikā.

Standart matraču pārklājus galvenokārt izgatavo no jauktiem audumiem, kas 70% sastāv no kokvilnas un 30% no viskozes vai sintētiska materiāla. Apjoma piešķiršanai tiek izmantots sintētiskais materiāls sintepons.

W/S Cotton matraču pārklāji tiek ražoti no 100% dabīga kokvilnas auduma, ar "ziemas – vasaras" efektu. Aukstajā laikā ieteicams izmantot matraci ar "ziemas" pusi uz augšu (dabīgas vilnas stepējums) un nodrošināt sev papildus siltumu. Savukārt pārklājums "vasaras" pusē ir no kokvilnas, un to ieteicams izmantot vasarā. Auduma dabīgais sastāvs "elpo", absorbējot un uzsūcot mitrumu.
Sastāvs:
  • aitas vilna
  • 3 cm augsta jūras zāle
  • 2 cm augsta kokosa plāksne
  • kokvilna
  • noņemams stepēts apvalks

Raksturojošie parametri:

Augstums:

6.0cm

Pušu cietība:

vidējs - ciets

Ortopēdiskās īpašības:

augstas - vidējas

Materiālu dabīgums:

jaukts

Slodzes sadale:

vienmērīga

30 citas preces šajā kategorijā:

Atsauksmes