Bērnu matracis Viva View larger

Bērnu matracis Viva

Pieejami dažādi izmēri


€ 49.80Apmaksas iespējas

Ērts un universāls bērnu matracis, piemērots jebkura vecuma bērniem. Orto lateksa un kokosa šķiedras slāņi rada maksimālu ortopēdisko efektu, nodrošina matrača izturīgumu un mērenu cietību. Dabīgās kokosa šķiedras augstā gaisa caurlaidība nodrošina labu gaisa cirkulāciju un optimālu temperatūras režīmu.

Matraču apvilkšanai, pārvalku un pārklāju ražošanai izmanto izturīgus audumus, kas var izturēt lielu slodzi un berzi ikdienas pielietošanā.

Standart matraču pārklājus galvenokārt izgatavo no jauktiem audumiem, kas 70% sastāv no kokvilnas un 30% no viskozes vai sintētiska materiāla. Apjoma piešķiršanai tiek izmantots sintētiskais materiāls sintepons. 

W/S Cotton matraču pārklāji tiek ražoti no 100% dabīga kokvilnas auduma, ar "ziemas – vasaras" efektu. Aukstajā laikā ieteicams izmantot matraci ar "ziemas" pusi uz augšu (dabīgas vilnas stepējums) un nodrošināt sev papildus siltumu. Savukārt pārklājums "vasaras" pusē ir no kokvilnas, un to ieteicams izmantot vasarā. Auduma dabīgais sastāvs "elpo", absorbējot un uzsūcot mitrumu.

Matrači tiek izgatavoti 7 dienu laikā.

Sastāvs: 

  • aitas vilna
  • 2 cm augsta kokosa plāksne
  • 2 cm augsts R-latekss
  • 2 cm augsta kokosa plāksne
  • kokvilna
  • noņemams stepēts apvalks

Raksturojošie parametri:

Augstums:

7.0 cm

Pušu cietība:

vidējs

Ortopēdiskās īpašības:

augstas

Materiālu dabīgums:

jaukts

Slodzes sadale:

vienmērīga

30 citas preces šajā kategorijā:

Atsauksmes