Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu cenu

Koka žalūzijas

Pēc individuāla pasūtījuma


Horizontālās koka žalūzijas ir ļoti populāras un izgatavotas no dabīga materiāla. Izmantojot šīs žalūzijas, jūs piešķirsiet telpai cēlu un izmeklētu izskatu. Joslas tiek ilgi un rūpīgi apstrādātas: tās rūpīgi slīpē, krāso dažādās krāsās, kā arī divreiz pārklāj ar anti-ultravioleto staru lakas kārtu, kura aizsargā koku no izdegšanas. Dabīgas krāsas un materiāli- labākās koka žalūziju īpašības. Tā kā šīm žalūzijām var kaitēt mitrums, mēs neiesakām tās lietot virtuvē, kur mitrums ir pārsniedz 60%.

Koka žalūzijas rada interjerā mājīguma un ērtības sajūtu. Tādas žalūzijas kļūs par oriģinālu rotājumu viesistabā vai kabinetā, radot īpatnēju un neatkārtojamu stilu. Koka žalūziju krāsu toņu palete ir no gaiša dižskābārža līdz tumšam sarkankokam.

Žalūzijas tiek izgatavotas no koka joslām, kuras ir no dabīgas speciālas koksnes. Koka žalūzijas neizraisa alerģiju. Žalūzijās izmantotajam kokam ir īpašas izolācijas īpašības, tas notur ziemā siltumu, bet vasarā vēsumu. Šīs žalūzijas ienesīs dabas skaistumu, eleganci un mūžību jūsu mājās vai ofisā.

Horizontālās koka žalūzijas var izmantot gan kā patstāvīgu loga noformējumu, gan arī kopā ar dažādas faktūras un krāsu audumiem, kas nodrošina pilnīgu aizsardzību no saules.

Horizontālās koka žalūzijas joslas pieejamas 25mm un 50mm platumā, dažādos toņos.


Vairāk informācijas par žalūzijām variet uzzināt mūsu žalūziju sadaļā - www.zaluzijas.mebelestev.lv

2 citas preces šajā kategorijā:

Atsauksmes