Noteikumi

Garantija

Par preču garantijas termiņu tiek uzskatīti 24 mēneši no brīža, kad klients saņem preci. Ja pircējs atklāj preces defektu, tad klientam ir tiesības pieprasīt preces remontu, vai, ja tas nav iespējams vai ir neefektīvi, preces apmaiņu.
Juridiskām personām garantijas laiks ir 12 mēneši.

Atgriešanas tiesības

Pamatojoties uz LR likumdošanu patērētājam - fiziskai personai 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža ir tiesības atteikties no preces, veicot atgriešanu. Preces atgriešanai pircējam nepieciešams brīvā formā noformēt atbilstošu iesniegumu vai izmantot preču atgriešanas veidlapu (ielādēt veidlapu), parakstīt to un iesniegt mūsu noliktavā Jūrkalnes ielā 15, Rīgā vai atsūtīt uz epastu - [email protected]
Atgriežot preci patērētājam ir jānodrošina prece, furnitūra, instrukcijas un citi aksesuāri, kas ir iekļauti preces komplektācijā. Prece ir jāatgriež ražotāja oriģinālajā iepakojumā, kas nav bojāts (vienmēr iesakām preču iepakojumus atvērt no iepakojuma sāniem tam paredzētajās vietās).
Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai.

Naudas saņemšana par atgriezto preci tiek īstenota ar bankas pārskaitījumu 14 dienu laikā no rakstiska iesnieguma saņemšanas brīža. Preču atgriešanas izdevumus sedz klients.

Precēm, kas izgatavotas pēc pircēja individuāla pasūtījuma nevar izmantot preces atteikuma prasību.

Patērētāja atbildība par preces lietošanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā tiek noteikta civiltiesiskā kārtībā, strīdu risinot pārrunu ceļā, vai iesniedzot prasību tiesā. MebelesTev.lv patur tiesības neanulēt pasūtījumu un nepieņemt atpakaļ preci(-es) gadījumā, ja prece(-s) tika izgatavotas speciāli klientam pēc speciāla projekta vai pasūtījuma.

MebelesTev.lv nenes atbildību par:

 • preces bojājumiem, kuri radušies Jūsu vainas vai neuzmanības dēļ;
 • defektiem, kas radušies izmantojot preci mērķiem, kam tā nav paredzēta;
 • dabisku preces nolietošanos parastas izmantošanas gadījumā.

Ja saņemot preci, klients ir atklājis defektu, tad klientam ir tiesības pieprasīt preces remontu, bet nav atļauts pašrocīgi veikt detaļas remontu vai pārveidošanu. Ražotājs nenodrošina bojāto detaļu apmaiņu, ja ir redzamas pašrocīgi veikta remonta pēdas uz konkrētās detaļas.

Juridiska persona – NAV patērētājs un uz juridiskām personām neattiecas Patērētāju tiesību aizsardzības likums un tam piesaistītie MK noteikumi un citi patērētāju tiesību regulējošie normatīvie akti.

Mēbeļu stāvoklis

Visas mēbeles tiek piedāvātas jaunas, izjauktā veidā un iepakotas ražotāja iepakojumos. Mēbeles, kuras tiek piedāvātas uzreiz var būt jau saliktā veidā. 

Mēbeles, kurām norādīts "parauga izpārdošana" var būt kāds neliels, nenozīmīgs defekts (piem., švīka korpusā) par kuru pircējs noteikti tiks iepriekš brīdināts. MebelesTev.lv nekad nepiedāvās mēbeles, kuras kāda defekta dēļ nebūs pilnvērtīgi lietojamas.
Par pareizu preču aprakstu lūdzam uzskatīt latviešu valodas aprakstu, jo tas tiek atjaunots savlaicīgāk nekā krievu valodas apraksts.

Lai uzzinātu par konkrētās preces stāvokli, lūdzam, sazināties ar MebelesTev.lv.

Saistību atruna

Lai arī vairumā gadījumu attēlos redzamie produkti atbilst to izskatam dabā, tomēr vēlamies informēt, ka tie ir ražotāja veidotie fotoattēli un MebelesTev.lv nenes atbildību par krāsu, formas vai citu raksturlielumu neatbilstību.

Preču ražotāji patur tiesības veikt izmaiņas preces konstrukcijā, lai uzlabotu to ilgmūžību un lietošanas ērtumu. Šādos gadījumos preces dizains netiek izmainīts.

Ja pēc preču ievešanas noliktavā klients nav sasniedzams (telefoniski, e-pastā vai pa pastu), tad prece tiek uzglabāta 3 mēnešus. Pēc šī perioda MebelesTev.lv patur tiesības rīkoties ar preci savā vārdā.

Jebkurus attēlus no www.MebelesTev.lv interneta vietnes aizliegts publicēt bez administrācijas piekrišanas.

Datu apstrāde

Portālā MebelesTev.lv ir noteikta datu apstrāde. Kamēr apmeklētājs nav veicis pasūtījumu, dati ir anonīmi un tiek izmantoti apmeklētāju ērtības uzlabošanai. Sīkāk par sīkdatņu uzkrāšanu lasiet šeit.
Pasūtījuma veikšanas brīdī klients aizpilda pasūtījuma anketu, kurā ir jānorāda klienta vārds un uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasta adrese.
Šie dati ir nepieciešami, lai klientam varētu sastādīt un nosūtīt apmaksas rēķinu.
Šie dati netiks izpausti trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kuri noteikti LR likumdošanas aktos noteiktajā kārtībā.
Ja klients vēlas noskaidrot kādi personīgie dati ir saglabāti, rakstot iesniegumu, ir iespējams noskaidrot informāciju, kas atrodas portāla MebelesTev.lv rīcībā. Ja klients vēlas, ir iespējams dzēst uzkrātos datus tādā apmērā, lai ievērotu LR likumdošanā noteiktās prasības.

Maksājumi

Izdarot pasūtījumu MebelesTev.lv pieprasa no pircēja veikt priekšapmaksu 30% apmērā no preces vērtības.
Atsevišķos gadījumos, ja tiek veikts pasūtījums ar īpašiem parametriem (piem. izmērs), kas atšķiras no standarta, MebelesTev.lv pieprasa 100% priekšapmaksu. Pircējs var apmaksāt priekšapmaksu ar pārskaitījumu. Klients veicot priekšapmaksu piekrīt apmaksāt atlikušo preces vērtību preces saņemšanas brīdī vai pirms saņemšanas. Ja klients pēc preces piegādes atsakās nomaksāt atlikušo preces vērtību, priekšapmaksa netiek atgriezta.
Pēc preču ievešanas noliktavā klienti tiek lūgti izņemt preci 7 dienu laikā (1 nedēļa). Ja nepieciešama ilgāka preču uzglabāšana, tad cena par 1 dienu ir 0.30 € (nulle eiro un trīsdesmit centi).

Visas cenas ir norādītas ar atbilstošo pievienotās vērtības nodokli.

Izbraukuma cena pie klienta Rīgā ir 10 € bez pvn (Bolderāja un Vecmīlgrāvis 15.00 € bez pvn). Par cenu ārpus Rīgas vienošanos var panākt sazinoties ar mums. 

Citi noteikumi

 • Gadījumos, kuri nav šeit atrunāti, tiek lietotas atsauces un risināti strīdi pamatojoties uz LR likumdošanas normām.

Mēbelēm, kurām ir iespējams izvēlēties krāsu, lūgsim klientu vēlreiz apstiprināt savu izvēli telefoniski.

 • Ja aprakstā minēta krāsa, tad lūdzam pieņemt, ka tā ir matēta.
 • Ja aprakstā minēta krāsa ar papildinājumu "glancēta" vai "pulēta", tad šī krāsa ir pieejama kā glancēta (atspīdoša).

Jūsu ērtībām, zemāk esošajā attēlā ir redzams TV galdiņš kur ir norādīts preces korpuss un preces fasāde.

Termiņi

 1. Par katru pasūtījumu MebelesTev.lv komanda cilvēku informē klientu par sagaidāmajiem piegādes termiņiem.
 2. Parasti preci līdz pircējam nogādājam periodā līdz 21 dienai.
 3. Ja prece ir pieejama mūsu noliktavā, tad piegāde iespējama pāris dienu laikā.
 4. 2-3 nedēļas - šāds aptuvens piegādes termiņš tiek noteikts vairumam preču, kuras mēs pasūtām tieši no ražotāja.
 5. 3 un vairāk nedēļas - ir gadījumi, kad dažādu un no MebelesTev.lv neatkarīgu iemeslu dēļ (liela ražotāja slodze, laikapstākļi, svētki, u.c.) preces piegāde var aizkavēties. Tādos gadījumos MebelesTev.lv savlaicīgi brīdinās pircēju par iespējamo aizkavēšanos.

Kopšana

Par iegādātajām mēbelēm ir jārūpējas pēc ražotāja ieteikumiem. Ja ražotājs nav norādījis kopšanas ieteikumus, tad lūdzam ņemt vērā sekojošus padomus:

 • Korpusa mēbeles jākopj ar mīkstu drānu un speciālu mēbelēm paredzētiem tīrīšanas līdzekļiem. Pievērsiet uzmanību vai tīrīšanas līdzeklis ir piemērots Jūsu tipa mebelēm (lamināta virsma, akrila virsma, utt.)
 • Korpusa mēbeles nav ieteicams izjaukt un salikt vairākkārt. Īpaši tas attiecināms uz smagām mēbelēm (piem., skapji, lielas kumodes, moduļu sistēmas), kas laika gaitā saliktā stāvoklī var ieņemt grīdas izliekumus un atkārtoti mēbeles izjaucot un saliekot var rasties defekti.
 • Korpusa mēbelēm ir jāievēro ražotāja instrukcijā norādītie maksimāli pieļaujamie svari, ko var likt uz to virsmas (piem., uz plauktiem). Ja ražotāja instrukcijā nav norādīts svars, tad lūdzam klientu pašu izvērtēt saprātīgu svaru, ko var likt uz virsmas.
 • Mīkstās mēbeles ir jākopj ar attiecīgajiem tīrīšanas līdzekļiem. Auduma mīkstās mēbeles parasti kopj ar šķidrumu vai putām, kurām ļauj iedarboties uz netīrajām vietām. Eko ādas un dabīgās ādas mīkstās mēbeles var notīrīt ar mitru drānu.  
 • Eko ādas un dabīgās ādas mīkstās mēbeles ir jākopj ar ādas mēbelēm paredzētiem līdzekļiem, lai mīkstinātu materiālu, līdz ar to pagarinot tā kalpošanas mūžu.

Informācija par piegādi - Skatīt šeit.

MebelesTev.lv komanda vēl Jums patīkamu iepirkšanos. Mums ir svarīgi, lai mūsu pircēji vienmēr būtu apmierināti!