Piegāde un apmaksa

Preču izņemšana

Preci Jūs varat saņemt paši mūsu noliktavā Jūrkalnes ielā 15, Rīgā, pirms tam saskaņojot saņemšanas laikus. Kā pie mums nokļūt - http://mebelestev.lv/lv/info/birojs-un-noliktava

Preces nogādāšana pircējam

Prece tiek piegādāta pircējam viņa norādītajā saņemšanas adresē pie ēkas ārdurvīm, pirms tam saskaņojot piegādes laiku.
Preces piegāde tiks saskaņota ar pircēju individuāli, tāpēc ir svarīgi, lai klients norāda precīzu kontakttālruni un ir sazvanāms.

Preces piegāde maksā 20 € Rīgas robežās.
Preces piegāde ārpus Rīgas maksā sākot no 20 €.
Piegāde Liepājā 20 €.
Liela apjoma vai smagiem pasūtījumiem var tikt noteikta atsevišķa piegādes maksa.
Precīzas piegādes izmaksas varat noskaidrot sazinoties ar mums.

Ja klients vēlas, ir iespējams preci nogādāt dzīvoklī un to uzstādīt:

 • Uznešana par 1 ēkas stāvu maksā 4,00 €. Atsevišķos gadījumos (dīvāni un citas smagas un neizjaucamas mēbeles) var tikt piemērota lielāka uznešanas maksa par stāvu).
 • Mēbeles salikšana maksā 10-17% no preces vērtības, atkarībā no preces salikšanas sarežģītības. 
 • MebelesTev.lv piedāvā arī veco mēbeļu utilizāciju sadarbībā ar SIA "Eko Getliņi". Utilizācijas izmaksas var tikt noteiktas tikai aplūkojot konkrēto mēbeli dzīvē, taču aptuvenās izmaksas veido ceļa izdevumi 0,07 € par 1 kg.

Preču apmaksa

Prece tiks pasūtīta no ražotāja dienā, kad tiks saņemta priekšapmaksa no pircēja. Tiklīdz prece būs pieejama Latvijā, MebelesTev.lv pārstāvis sazināsies ar pircēju, lai saskaņotu piegādi un arī salikšanu, ja pircējs to vēlas.

 1. MebelesTev.lv pieprasa no klienta veikt 30% priekšapmaksu no preces vērtības (precēm, kas pasūtītas pēc individuāla pasūtījuma - nestandarta matrači, žalūzijas, u.c. priekšapmaksa - 100%). Priekšapmaksu klients var veikt ar pārskaitījumu uz rēķinā norādīto bankas kontu.

 2. Atlikusī mēbeļu vērtība ir jāsamaksā pirms preču saņemšanas.

 3. Ja klients atsakās nomaksāt atlikušo preces vērtību, tad prece netiek izsniegta un priekšapmaksa netiek atgriezta.

 4. Ja pēc preču ievešanas noliktavā klients nav sasniedzams (telefoniski, e-pastā vai pa pastu), tad prece tiek uzglabāta 3 mēnešus. Pēc šī perioda MebelesTev.lv patur tiesības rīkoties ar preci savā vārdā.

Termiņi

 1. Piegādes termiņi ir atkarīgi no ražotāja noliktavā pieejamās preces. Parasti preci līdz pircējam nogādājam periodā līdz 21 dienai.

 2. Ja prece ir pieejama mūsu noliktavā, tad piegāde iespējama pāris dienu laikā.

 3. 1-2 nedēļas - ja prece atrodas ražotāja noliktavā un nav nepieciešams to pasūtīt izgatavošanai.

 4. 2-3 nedēļas - šāds aptuvens piegādes termiņš tiek noteikts vairumam preču, kuras mēs pasūtām tieši no ražotāja.

 5. 3 un vairāk nedēļas - ir gadījumi, kad dažādu un no MebelesTev.lv neatkarīgu iemeslu dēļ (liela ražotāja slodze, laikapstākļi, svētki, u.c.) preces piegāde var aizkavēties. Tādos gadījumos MebelesTev.lv brīdinās pircēju par iespējamo aizkavēšanos.